Умови повернення та обміну товару

Порядок і умови повернення товару регулюються чинним законодавством України. Покупець має право повернути або обміняти товар (меблі) належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов йому за кольором, розмірами, формою, або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Покупець має право на обмін (повернення) товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару (меблів) належної якості провадиться за умови, що товар був придбаний з наявності в салоні-магазині та/або зі складської програми продавця, при цьому не був у експлуатації (відсутні сліди збірки або монтажу), збережений товарний вигляд, заводська упаковка і товарний чек (квитанція) на товар.

Повернення коштів покупцю здійснюється протягом 10 днів з моменту отримання повернутого товару продавцем.

Доставка товару, у разі його повернення, здійснюється покупцем за свій рахунок до місця зазначеного продавцем такого товару, після подання письмової заяви на повернення коштів. Всі ризики збереження товару до моменту передачі продавцю несе покупець.

Оплата вартості додаткових сервісів по замовленнях, таких як підйом на поверх, занос, збірка і т. д. не підлягають поверненню.

При поверненні коштів на платіжні картки покупця можлива затримка коштів зі стороні банку. Датою повернення коштів вважається дата списання коштів з розрахункового рахунку продавця на користь покупця.

У разі, коли до товару був доданий подарунок, такий подарунок також повинен мати товарний вигляд і повинен бути повернутий разом з товаром.

Якщо перевірка комплектності товару і його товарного вигляду, вимагає проведення додаткових експертиз або аналізів в термін, що перевищує 7 робочих днів, то повернення коштів покупцеві проводиться після фактичного завершення процедур перевірки в більш тривалі терміни.

Застереження для покупця у разі повернення та обміну товару

Поверненню та обміну не підлягає будь-який товар належної якості, який був виготовлений на замовлення покупця, оскільки є товаром, виробленим під індивідуальні потреби, згідно побажань Покупця, а саме: обрана тканина, та/або комплектація виробу, та/або розміри виробу.

Згідно вищевказаного будь-які товари належної якості, що виготовлені на замовлення покупця відносяться до «Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)» (Додаток № 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172), і не підлягають поверненню та обміну, навіть за умови, якщо такий товар не підійшов покупцю за кольором, розмірами, формою, або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

На початок сторінки