Про компанію

Мережа меблевих салонів "Lumar"

Мережа меблевих салонів Lumar працює на ринку з 2003 року. За цей час невеликий меблевий магазин виріс у компанію, яка є ексклюзивним представником українських та італійських фабрик.

У процесі нашої багаторічної роботи ми не тільки налагодили співпрацю з понад 300 відомими виробниками меблів, аксесуарів та освітлення, але й набули статусу офіційного дилера провідних з них, а також отримали від цих фабрик найкращі умови співпраці. Це означає, що у нас ви зможете купити меблі та предмети освітлення за найвигіднішими цінами.

Наша компанія працює за принципом повного циклу, надаючи максимальний спектр послуг від початку замовлення, супроводу, складання на об'єкті замовника до гарантії. Так що ви можете повністю укомплектувати свій інтер'єр в одному салоні, заощадивши свій дорогоцінний час.

Створення інтер'єру – вкрай складний, тривалий та кропіткий процес. 

Наше завдання, спираючись на власний досвід, можливості та таланти наших спеціалістів, познайомити кожного клієнта із сучасним асортиментом пропозицій на меблевому ринку України та Європи. 

Компанія Lumar бере участь у щорічних міжнародних виставках, а наших співробітників можна по праву вважати найкращими експертами у своїй галузі. 

В результаті клієнт нашої мережі отримує затишний і гармонійний простір, в якому завжди є місце самовираження та індивідуальності.


лет успешной работы
 
Более
18
лет успешной работы
довольных клиентов
 
Более
12866
довольных клиентов
наименований товаров
 
Более
32263
наименований товаров
надежных поставщиков
 
Более
300
надежных поставщиков
На початок сторінки